Korzystna wycena naszego skupu

wyceny_skup_wroclawSkup samochodów Wrocław proponuje najwyższą możliwą cenę. Staramy się zawsze odkupywać pojazdy po cenie atrakcyjnej dla Klienta, przez co jesteśmy liderem na rynku. Płacimy więcej niż konkurencja.

Jesteśmy w stanie zaoferować korzystną cenę Klientom naszego auto skupu, gdyż nasza firma działa bezpośrednio przy autokomis opole. Nasz pracownik dojeżdża, odpowiada na e-maile i telefony w ramach swoich codziennych obowiązków. Daje to wymierne korzyści i oszczędności. Maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury, udostępniliśmy prosty formularz zgłoszeniowy, umożliwiający wystarczająco szczegółowo opisać nam swój samochód. Jego formuła jest znana z wielu portali oferujących ogłoszenia, dlatego nie powinno być większych problemów z jego wypełnieniem.

Poza tym zbieramy zamówienia od Kupujących, co pozwala nam niemal natychmiastową sprzedaż odkupionych samochodów. Działa to na zasadzie kojarzenia sprzedającego z kupującym. Sprawdź ile Tobie zaoferujemy i wypełnij formularz. Zakupione samochody sprzedajemy Klientowi końcowemu z minimalną wielkością prowizji.

Proponujemy najwyższe ceny bo:
  • pragniemy, aby Klient był z nas zadowolony
  • posiadamy jedno biuro, z którego obsługujemy Klientów z trzech regionów: Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Śląska
  • nasi pracownicy są przeszkoleni, i wiedzą na co zwracać uwagę przy odkupie
  • nie posiadamy konsultantów, menedżerów
  • często kupujemy pojazdy od Klientów, co wprowadza dużą rotację
  • nie ponosimy dodatkowych kosztów wynajmu placu

Warto wybrać Skup Aut Wrocław, gdyż transakcje są całkowicie bezpieczne. Skup Samochodów za gotówkę umożliwia Państwu szybki dopływ dobrej gotówki. Na życzenie przelewamy pieniądze na konto bankowe, lub wpłacamy je przy Kliencie w wybranym banku. Podczas transakcji podpisujemy „Umowę kupna-sprzedaży”, dzięki czemu Państwo pozbywając się auta, pozbywają się także wszelkich zobowiązań wobec niego. Zostaje już tylko wyrejestrować samochód. Skup samochodów Wrocław udostępnia takie druki swoim Klientom.

Doświadczenie pokazuje, że płacimy więcej niż ubezpieczalnie, dealerzy samochodowi, inne komisy Sprawdź »