O działalności Skup Aut Wrocław

o_skup_aut_wroclawTutaj wszystko odbywa się za kliknięciem myszy. Wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz sprzedaży, a specjalista Skup samochodów Wrocław pojawi się u Ciebie.

Naszym Klientom oferujemy szybki i skuteczny odkup samochodu za gotówkę po ustalonej wcześniej cenie. Działamy naprawdę szybko – cała transakcja może odbyć się w czasie krótszym niż 24h. Wystarczy zgłosić chęć pozbycia się auta poprzez formularz. Nasza firma kupuje samochody osobowe, dostawcze, vany i minivany wszystkich marek oraz w dolnym stanie wizualnym.

Powstaliśmy aby maksymalnie ułatwić sprzedaż samochodu.
Cechują nas atrakcyjne ceny, a także szybkość i profesjonalizm. Wypełnij formularz »

W dobie komputera i Internetu często zapominamy o realnym świecie. Świat motoryzacji także ewaluuje, dzięki czemu można sprzedać swoje auto nie wychodząc z domu. Z taką możliwością wychodzi do Skup Aut Wrocław, który umożliwia sprzedaż samochodu przez Internet. Wszystko odbywa się całkowicie bezpiecznie, zgodnie z prawem, a także daje wiele satysfakcji obu stronom transakcji.

Co dzięki nam zyskujesz? Przede wszystkim czas i pieniądze!

Nie musisz tracić na:

  • czyszczenie, pranie i przygotowywanie auta do sprzedaży
  • dokonywanie napraw w samochodzie
  • opłacanie przeglądu technicznego i polisy ubezpieczeniowej OC
  • ogłoszenia w prasie i na stronach motoryzacyjnych

Jak wygląda przebieg sprzedaży auta przez nasz skup?

1Wystarczy wypełnić specjalnie przygotowany formularz zgłoszenia sprzedaży. Wymagane są jedynie pola z gwiazdką (*), warto jednak pozostawić więcej danych dotyczących samochodu, gdyż da nam to więcej informacji o sprzedawanym modelu, i będzie je łatwiej wycenić.

2Gdy otrzymamy poprawnie wypełniony formularz sprzedaży samochodu kontaktujemy się z Klientem. Robimy to głównie poprzez e-mail (gdyż jest wymagany) lub telefonicznie. Przedstawiamy naszą ofertę, i dajemy czas do namysłu.

3W przypadku pozytywnej odpowiedzi od Klienta, umawiamy się na spotkanie. To Klient wybiera miejsce dokonania transakcji, a także jego dokładny termin. Skup aut Wrocław dojeżdża do Klienta całkowicie bezpłatnie. Nie ma ukrytych kosztów.

4Dokonujemy oględzin samochodu. W przypadku braku uwag, sporządzamy „Umowę kupna-sprzedaży” pomiędzy naszą firmą, a Klientem. Natychmiast wypłacamy pieniądze w gotówce, przelewamy na konto bankowe, lub gdy Klient sobie życzy jedziemy do banku i wpłacamy na wskazane przez niego konto bankowe.

5Przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty, które będą przydatne przy wyrejestrowywaniu samochodu. Klient jest zadowolony – gdyż pozbył się samochodu. Lubimy rekomendację, dlatego prosimy polecaj nas swoim znajomym! Dziękujemy.

Staramy się, aby przebieg naszego odkupu był jak najbardziej przyjazny. Całość trwa niecałą godzinę!

Nasza firma działa przy auto komis opole, dzięki czemu nie musimy posiadać dodatkowego miejsca, gdzie gromadzimy samochody. Odkupujemy od Klientów duże ilości samochodów miesięcznie, co pozwala nam na dużą rotację gotówki, a w konsekwencji na proponowaniu atrakcyjnych warunków sprzedaży!

Skup Aut Wrocław

Chcesz szybko sprzedać auto?
Chcesz sprzedać je wygodnie?
Potrzebujesz gotówki?

 • Jeśli odpowiadasz TAK, to
  Skup Samochodów Wrocław
  jest dla Ciebie!

Masz pytania? Dzwoń!

535-00-56-77

Bez czekania i zwodzenia

Jeśli masz dość auto komisów, nie możesz sprzedać swojego auta z ogłoszenia, a przede wszystkim zależy Ci na czasie, to Auto skup Wrocław powstał właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy natychmiast.

Pamiętaj, auto z każdym dniem traci na wartości coraz więcej!

Gwarantujemy:

 • dobrą cenę odkupu
 • obsługę na profesjonalnym poziomie
 • bezpłatną wycenę
 • dojazd
 • Umowę Kupna-Sprzedaży
 • zapłatę gotówką lub przelewem