Więcej skupów we Wrocławiu, większa konkurencja?

Skupy samochodów w obecnym czasie wyrastają jak grzyby po deszczu. Co tak naprawdę się pod nimi kryje? Czy tak naprawdę istnieje już tyle firm skupujących auta we Wrocławiu?

Odpowiedź może będzie zaskakująca, ale te firmy w większości nie istnieją! Niektóre firmy tworzą szereg stron internetowych z różną szatą graficzną, jednak oferty spływają do jednej osoby. Można by było podać wiele adresów takich stron, jednak nie chcielibyśmy promować tutaj konkurencji.

Nasuwa się zatem pytanie, po co jednej firmie wiele skupów w tym samym mieście. Tutaj można podać wiele przyczyn. Pierwszą, główną przyczyną masowego tworzenia skupów samochodów przez jedną firmę jest wprowadzenie zamętu w Internecie, a co za tym idzie zmniejszenie konkurencji. Więcej podobnych stron internetowych powoduje, że wyszukiwarka Google często robi przetasowania w wynikach wyszukiwania, co powoduje, że i tak strony tej jednej firmy są wysoko. Często inne skupy, które płacą więcej nie są w stanie się przebić. Strony te także są pozycjonowane w sposób niezgodny z wytycznymi webmastera Google, co prowadzi to zwiększenia ich pozycji w wyszukiwarce. A jak wiadomo, jeśli strony nie ma w Google, to tak jakby firma nie istniała. Ten jakże istotny dla Klienta wstęp mówi wiele.

Podsumowując zatem wstęp, należy powiedzieć, że wysyłając wiadomość przez formularz do 10 skupów, tak naprawdę oferty trafią do ok. 3. Dostaje się jednak odpowiedź z 10, bo te kilka należące do jednej osoby „bawi się Klientem”.  Jest to pewnego rodzaju testowanie Klienta. Każdy skup daje inną, lecz znacznie zaniżoną cenę. Skup samochodów czeka na reakcję Klienta, i proponuje coraz to nowsze stawki z nowych skupów. Często Klient nie wie ile powinien dostać za auto, a widząc, że cena oscyluje wokół jakiejś kwoty decyduje się na nią, tzn. oczywiście najwyższą.

Zatem wprowadzając mnóstwo stron tak jednej firmy, tak naprawdę otrzymujemy zamęt w swojej głowie, i bałagan w Internecie. Skup samochodów Wrocław ma tylko jedną stronę dedykowaną miastu Wrocław i województwu dolnośląskiemu, dlatego nie obawiaj się.

Wyślij nam ofertę, a zobaczysz, że będzie jak nie najwyższa, to na pewno jedna z najwyższych. Nie daj się nieuczciwej konkurencji!

Obszar dojazdu

Skup aut działa nie tylko we Wrocławiu, lecz w całym województwie dolnośląskim.

Dla wygody Klienta całkowicie bezpłatnie dojeżdżamy do wszystkich miejscowości na Dolnym Śląsku.

Darmowa wycena

W ramach naszego autoskupu mogą Państwo otrzymać bezpłatną wycenę swojego samochodu.

Wyceny opieramy na podstawie profesjonalnych pubikacji, dlatego mogą być Państwo przekonani o jej rzetelności. Dokonanie wyceny nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami z Waszej strony.

Bezpłatny dojazd

Na terenie całego województwa dolnośląskiego przyjeżdżamy bezpłatnie. Wypełnij formularz sprzedaży samochodu, i czekaj na kontakt pracownika Skup samochodów Wrocław.

Samochody odkupujemy podczas jednej wizyty, której termin i miejsce ustala Klient.